З годинником Garmin Instinct можна і в вогонь і в воду, завдяки американським стандартом захисту MIL-STD 810 (Military Standard), годинник стали протиударними, пило і волого захищеними (можливо повне занурення в воду до 100 метрів, витримують до 10 АТМ).

Корпус виготовлений з армованого полімеру, що робить цей годинник дуже міцними і одночасно легкими, а дисплей пройшов обробку хімічними процесами, і має захист від високих температур, подряпин, ударів.

Instinct від виробників отримав монохромний дисплей з роздільною здатністю 128х128 пікселів, підвищену контрастність екрану що забезпечує чітке зображення при будь-якому освітленні і прямих сонячних променях.

Мультиспортивні GPS-годинник Garmin Instinct підтримують GPS, GLONASS і Galileo для побудови точок і маршрутів, функцію TrackBack повернення до вихідної точки. Оснащені годинник трьох осьовим гіроскопом, датчиком пульсу, зчитуванні даних про висоту, попередження про шторм.

Не забули гармін як завжди і спорті, фітнес-годинник Garmin Instinct щодня відстежують серцевий ритм на зап'ясті, фази сну, стресу, вважає кроки і веде повний нагляд за вашим здоров'ям і веде статистику в додатку Garmin Connect. Поліпшите свій рівень тренованості разом з попередньо завантаженими спортивними профілями, такими як біг, велосипед, плавання і багато інших. Під час будь-яких тренувань і протягом всього дня ви зможете стежити за своїм пульсом завдяки вбудованому оптичному пульсометр Elevate ™. Розумні оповіщення будуть тримати вас в курсі всіх важливих для вас повідомлень.

Батарея Instinct забезпечує до 14 днів в режимі смарт-годин, до 16 годин в режимі GPS і до 40 годин в економічному режимі UltraTrac.

Але є все таки кілька мінусів у цього годинника, відсутність Wi-Fi, кольорового екрану, немає модуля NFC. Все це є в Garmin fenix 5 Plus, але і ціна на Instinct очікується близько 11 000 грн., Що не може не радувати на відміну від своїх братів феніксів.

 

Навігація


Інші матеріали