З 24 липня 2018 року Garmin Україна запустили сервіс безконтактних платежів Garmin Pay ™. Першим банком став ПриватБанк, не відстали ще 6 банків таких як «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ), «Альфа-Банк Україна», «ОТП Банк», «Банк Південний».

Технологія Garmin Pay працює з картами MasterCard і Visa. На даний момент Garmin Pay підтримують пристрої серії vivoactive 3 Music, vivoactive 3, fenix 5 Plus, Forerunner 645, Forerunner 645 Music. Крім технології безконтактної оплати, годинник вимірюють пульс, мають GPS / ГЛОНАСС датчики, аналізують тренування, дозволяють слухати музику і відображають повідомлення в залежності від моделі.

Технологія Garmin Pay ™ в цих годинниках буде особливо корисна людям, які займаються спортом і хочуть мінімізувати кількість речей, які потрібно брати з собою на тренування.

Garmin Pay ™ дозволяє здійснювати оплати товарів і послуг за допомогою прив'язки банківських карт до пристроїв Garmin. Garmin Pay ™ використовує NFC чіп. Для оплати покупки досить ввести пароль і прикласти годинник до відповідного терміналу.

Практично всі майбутні моделі мультиспортивних смарт-годинників Garmin будуть оснащені технологією безконтактних платежів.

 

Навігація


Інші матеріали